Sık Sorulan Sorular

Üyelik Süreci

Programı kullanmak için üye olmak gerekli mi?
Programı kullanırken bir üyelik gereklidir. Üye olmak için sitemizdeki Giriş Yap bölümünü veya Ana Sayfadaki Nasıl kayıt olunuz? bölümünü kullanabilirsiniz.
Üyelik ücretli mi?
Üyelik ve programı kullanmak tamamen ÜCRETSİZDİR. Programların geliştirilmesi, devam etmesi ve daha fazla aileye ulaşmak için ana sayfada bulunan bağış butonunu kullanabilirsiniz.
Programı ne kadar süre kullanabilirim?
Program üyeliğinizin başlangıcı itibariyle toplamda 4 ay boyunca kullanımıza açık olacaktır. 4 ayın sonunda programı başarıyla tamamladığınızda dilediğiniz zaman programı kullanabilmeniz için izinler tanımlanacaktır. 4 ay süresinde programı tamamlayamazsanız üyeliğiniz iptal edilecektir.
Programda kullanılan içeriği başka bir yerde kullanabilir miyim?
Why I say old chap that is spiffing pukka, bamboozled wind up bugger buggered zonked hanky panky a blinding shot the little rotter, bubble and squeak vagabond cheeky bugger at public school pardon you bloke the BBC. Tickety-boo Elizabeth plastered matie.!

Program Kullanımı

Programa web sitesi dışında başka bir yerde erişebilir miyim?
Programa www.down-dodem.com üzerinden ve mobil uygulamalarımız ile erişim sağlayabilirsiniz. Mobil uygulamalarımızı Android cihazınız için Google Play'den iOS cihazlarınız için App Store üzerinden DÖDEM adıyla bularak yükleyebilirsiniz. Site ve mobil uygulamlarımız senkron çalıştığından yeniden bir üyelik oluşturmanız gerek yoktur. Tek bir üyelik ile dilerseniz sitemiz, dilerseniz mobil uygulama üzerinden veya eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz.
Programı kullanmak için bilgisayarıma / mobil cihazıma bir arabirim yüklemeli miyim?
Program hem web sitesi üzerinden hem de cep telefonu veya tablet bilgisayarınıza kuracağınız uygulama üzerinden kullanabilir. Eğer bilgisayarınızdan kullanıyorsanız bir arabirim yüklemenize gerek yoktur. www.down-dodem.com sitesi üzerinden erişebilirsiniz. Ancak programı cep telefonu veya tablet bilgisayarınız ile kullanacaksanız, Google Play veya App Store üzerinden DÖDEM programını indirerek kullanmanız gereklidir.
Cep telefonuma / tabletime programı kurabilir miyim?
Google Play veya App Store üzerinden DÖDEM programını indirerek kullanabilirsiniz.
Programdan çıkış yaptığımda kaldığım yerden devam edebilir miyim?
Evet devam edebilirsiniz. Hem web sitesi hem de mobil uygulamalarımızda bu özelliği aktif hale getirdik. Siz web sitesine veya uygulamaya giriş yaptığınızda program sizi en son kaldığınız yere yönlendirecektir. Bu özellik hem site hem de mobil uygulamalarımızda senkron çalışmaktadır.
Beğendiğim bölümleri favori sayfalarıma ekleyebilir miyim?
Web sitesi üzerinden veya mobil uygulamamız üzerinden herhangi bir modülün herhangi bir sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra erişmek üzere bu favorileri sizin için bir liste halinde gösteriyor olacağız.